” پارس رسانه ” ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.

برای تایید خرید ، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های ” پارس رسانه” قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید محصول و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو ارائه اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است.توجه داشته باشید که ۳۰۲۴ شماره اصلی این سرویس در همراه اول و ایرانسل و شماره ۰۲۱۶۶۹۸۸۵۷۶ و ۵۰۰۰۴۰۰۷۰۰۳۰۲۴ تنها شماره‌ای است که از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان “پارس رسانه ” ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام ” پارس رسانه ” است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@parsrasaneh.com اطلاع دهید. همچنین این شماره، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش خرید یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه “پارس رسانه ” را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.

ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، ” پارس رسانه ” می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

” پارس رسانه” همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی ” پارس رسانه” و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

” پارس رسانه ” برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.در صورت وجود هرگونه سوال٬ لطفا با فرم تماس ارتباط برقرار کنید.