شـرکت پــارس رسـانـه با هدف ارائه مطلوب خدمات انفورماتیکی در سال ۱۳۸۴ تاسیس گردید. این شرکت، با بهره گیری از کارشناسان و دانش آموختگان مجرب، جهت اهداف زیر فعالیت خود را آغاز و تاکنون ادامه داده است:

* طراحی و تولید نرم افزارهای اتوماسیون اداری، فروشگاهی و مالی

* طراحـی و اجرای وب سـایت و ارائه سیستم‌های تحت وب

تعمیرات، پشتیبانی فنی و خدمات سخت افزاری

بیمه و پشتیبانی آنلاین تجهیزات الکترونیک ( موبایل ، تبلت ، لپتاپ ، دوربین ، ساعت های هوشمند و … ) زیر پوشش شرکتهای بیمه ای پارسیان ، رازی ، معلم و سامان


   این شرکت از بدو تاسیس تاکنون، خدمات متنوعی را با توجه به موضوع فعالیت شرکت (نرم افزار و سخت افزار) به اصناف ارائه نموده است. طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای سفارش مشتری (خاص) , طراحی و پیاده سازی برنامه‌های تحت وب، نگهداری و پشتیبانی تجهیزات سخت افزاری، عرضه سخت افزار متناسب با نیاز واقعی سازمان‌ها و مؤسسات، مشاوره‌های فنی و مهندسی در زمینه استفاده و به‌کارگیری سیستم‌های کامپیوتری از جمله مواردی می‌باشند که در طول خدمت در کشور، در اختیار جامعه بزرگ انفورماتیک کشور قرار گرفته است.

زمینه فعالیت و سیاست‌ها:

   * طراحی و پیاده سازی سیستم‌های نرم افزاری: 
سیاست شرکت در خصوص نرم افزار، تدوین و طراحی سیستم‌ها بر اساس نیاز واقعی سازمان‌ها و انطباق صحیح دانش و فن آوری روز می‌باشد. در این راستا پس از آنالیز دقیق و ساخت‌یافته خواسته‌ها و بررسی دقیق آنان از رویکردهای Desktop Application و یا Web Application و یا تلفیقی از این دو به عنوان خط مشی پیاده سازی نرم افزار مورد مطالعه، انتخاب خواهد شد.

   * نگهداری و پشتیبانی سیستم‌های سخت افزاری: 
این شرکت در وهله اول ارائه سخت افزار مناسب را مد نظر داشته و در وهله بعد پشتیبانی و حمایت از خریدار مورد توجه جدی است. بنابراین تمامی سازمان‌ها و مؤسساتی که از سخت افزارهای ارائه شده توسط این شرکت استفاده نموده‌اند، از خدمات پشتیبانی و فنی نیز استفاده نموده‌اند.

   * بیمه ۱۰۰% تجهیزات الکترونیک ( نوت بوک – لپ تاپ ، موبایل ، تبلت – کامپیوترهای رومیـزی و جیبی ، ساعت های هوشمند و … ) زیر پوشش بیمه سامان ، بیمه معلم و بیمه پارسیان: 
در خصوص بیمه، این شرکت با همکاری بیمه رازی ، سامان ، بیمه معلم و بیمه پارسیان و مطابق با نیاز مشتری اقدام به ارائه بیمه کامل نوت بوک – لپ تاپ ، موبایل ، تبلت – کامپیوترهای رومیـزی و جیبی ، ساعت های هوشمند و … کرده است که شامل پوشش خطرات به این شرح است: ضـربه و شکستگی، القاء الکـتریکی، اتصال کوتاه و نوسانات ولتاژ برق، آتش سوزی، سوختگی و نیم سوز شدن، خسارات ناشی از استعمال دخانیات و دود زدگی، هر نوع آبدیدگی، نم زدگی و رسوبات ناشی از آن‌ها و سرقت

شاید برای شما هم پیش آمده است که موبایل ، تبلت ، لپ‌تاپ ، کنسول بازی و ساعت هوشمند شما دچار حادثه شکستگی ، آبخوردگی ، سوختن بر اثر نوسانات ولتاژ برق و سرقت شده‌اند ، یا حداقل کسی را دیده‌اید که از این موضوعات متضرر شده باشد. اما از این پس با استفاده از پوششهای “بیمه من ۲۴” کاملترین سرویس بیمه تجهیزات الکترونیک که توسط “بیمه رازی” ، “بیمه سامان” ، “بیمه معلم “ ، “بیمه پارسیان” و “پارس رسانه” پشتیبانی میشود ؛ با این ضررها خداحافظی کنید.

“پارس رسانه” جزء اولین شرکتهای است که بصورت خاص و جامع بیمه تجهیزات الکترونیک را در بازار عرضه کرده است. نوع عرضه ، خدمات پس از فروش و پوشش هایی که “بیمه من ۲۴” در قالب تجهیزات الکترونیک ارائه می کند از کامل ترین و بهترین ها در بین سـایر بیمه های حاضر در کشور است. تفاوت نه تنها در میزان سقف تعـهدات و نوع پوشـش ها وجود دارد، بلـکه از آنـجایی که این شرکت بصورت تخصصی بر روی این محصول کار و سرمایه گذاری فراوانی انجام داده ، گام های بزرگی در جلب رضایت مشتریان که مهمترین اساس فعالیت “بیمه من ۲۴” است را برداشته است. کیفیت و سرعت خدمات بیمه ای شرکت های بیمه سامان ، بیمه معلم و بیمه پارسیان در پرداخت خسارت و ارتباط با مشتریان در صنعت بیمه کشور فوق العاده و مثال زدنی است. امکان خرید نقد و اقساطی آنلاین این محصول در لینک https://www.mybimeh24.com برای تمامی کاربران موبایل ، تبلت ، لپ‌تاپ ، کنسول بازی و ساعت هوشمند و … مهیا است.

   * ارائه نرم افزارهای جامع پارس: 
این شرکت بنیان‌گذار نظام نرم افزاری پکیج آسان و ارزان تحت ویندوز با خدمات پشتیبانی مناسب است. به همین دلیل، به منظور تحقق اهداف خود و جلب رضایت تمامی مشاغل، به تولید نسخه‌های گوناگون نرم افزار اقدام کرده است. این شرکت، نهایت دقت را در زمینه تست نرم افزارها در نصب و عملکرد و برنامه قبل از توزیع و تحویل به مشتری انجام داده است. در عین حال آمادگی دارد به پشتیبانی و رفع هر گونه مشکل نرم افزاری احتمالی مربوط به نرم افزارهای تولیدی این شرکت با کاربران خود همکاری داشته باشد. همچنین در زمینه معایب سخت افزاری، فارسی نمودن، به هم ریختگی و خرابی سیستم عامل، نا آشنایی کاربر به استفاده از نرم افزار و نوع انجام عملیاتی که ارتباطی با نرم افزار تولیدی این شرکت نداشته باشد آماده همکاری و ارائه خدمات مشاوره‌ای لازم به مشترکین گرامی است. کاربران محترم توجه داشته باشند تمامی نرم افزارهای این شرکت به قفل نرم افزاری و شماره سریال معتبر مجهز است. بر این اساس، خرابی‌ها و اشکالات ناشی از قفل‌های سخت افزاری، به هیچ وجه موجب از کار افتادن نرم افزاری نمی‌شود. شایان ذکر است که خدمات پشتیبانی شرکت شامل موارد زیر می‌شود:
۱- ارتقا رایگان همان نسخه از طریق اینترنت
۲- خدمات اینترنتی
۳- مشاوره و راهنمایی تلفنی و اینترنتی
تمامی این موارد در مجموع «بیمه نرم افزار» شما کاربران گرامی محسوب می‌شود.
اختصاصی شدن و تغییرات دلخواه مشترکین در مورد نرم افزارها نیز از جمله نکات مهمی است که طبق تعرفه‌های موجود و توافقی قابل اجرا است.