شما توسط این سرویس امکان همکاری در فروش و ارائه خدمات تبلیغاتی و کسب درآمد از سایت بیمه دیجیتال من را پیدا خواهید نمود.

  در سیستم همکاری در بیمه دیجیتال من ، هر کس می تواند با عضویت در سامانه و کمک به فروش بیمه کالای دیجیتال، به ازای خرید هر کاربر، کارمزد دریافت کند.

این روش از مهم ترین شیوه های کسب درآمد از اینترنت و شبکه های اجتماعی مانند کانال تلگرام و اینستاگرام به حساب می آید.  

نحوه شروع فعالیت

۱-  خرید یک بیمه نامه

2- ثبت‌نام و دریافت لینک اختصاصی

3-  درج تبلیغات در سایت و شبکه های اجتماعی توسط شما

4 – کسب درآمد به ازای هر خرید از طریق لینک شما

5-  قطعی شدن کارمزد شما پس از 7 روز در صورت کنسل نشدن خرید

سیستم کسب درآمد بیمه دیجیتال من می تواند منبع درآمد خوبی برای نوجوانان، جوانان، خانم های خانه دار، وبمسترها و یا هر فردی باشد که می خواهد لذت کسب درآمد در خانه را تجربه کند و یا به فکر ایجاد یک منبع درآمدی جدید است.

شرایط عضویت در سیستم همکاری در فروش بیمه دیجیتال من

 برای عضویت در این سرویس و کسب درآمد از آن، نیاز به سرمایه نیست، حتی نیاز به داشتن یک شبکه اجتماعی پر مخاطب هم نیست و تنها کافیست که یک وب سایت، کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام داشته باشید و با ترغیب و جذب هر تعداد کاربر به خرید از بیمه دیجیتال من، کارمزد دریافت کنید.

با عضویت در این سامانه ، یک لینک و پنل اختصاصی که برای هر فرد به صورت مجزا تعریف می شود و در اختیارتان قرار میگیرد. این لینک در واقع بیمه کالای دیجیتال بیمه دیجیتال من را معرفی می نماید و شما با قراردادن لینک اختصاصی خود در وب سایت ، وبلاگ ، صفحه اینستاگرام ، کانال و گروههای تلگرام و … تان، می توانید درآمد زایی کنید.

نحوه ی درآمد زایی

هنگامی که کاربران و مخاطبان بر روی لینک اختصاصی شما کلیک می کنند ، تا بیمه مورد نظر خود را که در سایت بیمه دیجیتال من پیشنهاد شده خریداری نمایند، برای هر خریدی که انجام می شود (در صورتی که در مهلت قانونی 7 روزه عودت نگردد.) ، مبلغ مشخصی (5 تا 10درصد مبلغ بیمه نامه) را به نسبت بیمه خریداری شده دریافت می نمایید.

بیمه دیجیتال من می تواند برای سهولت در انجام تبلیغات بیمه کالای دیجیتال ، اطلاعات، تصاویر، متن، فرمت لینک، محتوای بازاریابی و دیگر موارد در این رابطه را برای شما فراهم نماید.

این روش چه مزایایی دارد؟

  • برای این کار نیاز به سرمایه‌گذاری ندارید!
  • احتیاج به محل کار و حتی پشتیبانی از مشتری‌ها ندارید!
  • شما صرفا لینک خود را منتشر می‌کنید و حق مشارکت و همکاریتان را دریافت خواهید کرد، آن هم به صورت نامحدود!

همین حالا شروع کنید!