این روزها که متاسفانه ویروس کرونا زندگی بسیاری از هموطنان را به خطر انداخته است ، بسیاری از کارشناسان حوزه بهداشت و سلامت تذکر داده اند راهکار مطمئن پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا رعایت فاصله ، زدن ماسک و شست و شوی دائم دست هاست. از طرفی دیگر شست و شوی دست در اماکن عمومی و پرتردد چالشی بزرگ است چرا که دسترسی به سرویس بهداشتی امری ناممکن و یا سخت به نظر می رسد. از این رو توصیه می شود دست ها را پیش و پس از لمس لوازم عمومی ضد عفونی کنید. ضد عفونی دست می تواند بوسیله اسپری و یا ژل ضد عفونی کننده صورت گیرد. همچنین کارفرمایان یا صاحبان مراکز عمومی می توانند با تهیه دستگاه ضد عفونی کننده دست و قرار دادن آن در دسترس عموم از رعایت این دستورالعمل مهم اطمینان حاصل کنند.

به حول و قوه الهی و پیرو منویات مقام معظم رهبری (دامت برکاته)، «شرکت پارس رسانه» با همکاری «شرکت تجهیزات سلامت آرمان» اقدام به تولید و توسعه سامانه‌های تمام اتوماتیک ضدعفونی دست کرده و با ایجاد «کمپین حمایت از سلامت ایرانیان»، «طرح تجهیز رایگان» تمام اماکن و مراکز پرتردد عمومی را در دستور کار خود قرار داده است.

لذا این شرکت آمادگی دارد نسبت به استقرار و تجهیز کاملاً «رایگان» دستگاههای ضدعفونی تولیدی خود در اماکن عمومی و پرتردد در ازاء استفاده از امتیاز بهره برداری از تبلیغات بر بدنه این دستگاهها ، اقدام نماید.


بازگشت به صفحه اصلی