مشاوره ، تولید و پشتیبانی نرم افزار

یکی از توانایی های ما تحلیل سیستم ها و تولید نرم افزارهایی منطبق بر روال ها و نیازهای شماست. با توجه به توسعه روز افزون فناوری اطلاعات در تمامی فعالیت های روزمره مردم، پیوستن به دنیای تکنولوژی و فناوری اطلاعات بخش جدایی ناپذیر از یک فعالیت تجاری موفق است. مدیریت اطلاعات و اسناد، گردش اطلاعات، ارتباط با مشتریان و مصرف کنندگان، اطلاع رسانی، زمانبندی، گزارش گیری، نمودارهای آماری و… علاوه بر مدیریت بهتر فعالیت اقتصادی و مجموعه شما، به کاهش هزینه ها کمک خواهد کرد و با افزایش کیفیت ارائه خدمات، موجب رضایت مندی بیشتر مشتری خواهد شد. ما در این راه همراه شما خواهیم بود و با تحلیل دقیق فعالیت های شما سامانه ای کارآمد و منطبق بر نیازهای شما طراحی و پیاده سازی و پشتیبانی خواهیم کرد.

توسعه نرم افزار:

فرآیند تولید نرم افزار باید مبتنی بر اصول مهندسی نرم افزار باشد. در غیر اینصورت هزینه های جانبی توسعه چندین برابر شده و از طرف دیگر ارائه خدمات نگهداری و پشتیبانی نرم افزار غیر ممکن خواهد بود.

اولین گام در مهندسی نرم افزار، بررسی دقیق نیازهای مشتری است و پس از آن، تحلیل و طراحی دقیق بر اساس لیست نیازهای به دست آمده از مرحله اول است. در مرحله بعد، انتخاب زبان برنامه نویسی مناسب، نوع پایگاه داده مورد استفاده، بستر برنامه نویسی مطابق با آخرین دانش و تکنولوژی روز دنیا گام های اساسی دیگر در تولید نرم افزار است.

تیم نرم افزاری ما متشکل از نیروهای مجرب و متخصص، با تکیه بر اصول مهندسی نرم افزار از ابتدای مرحله تولید تا نصب در کنار شما بوده و پس از راه اندازی و تحویل نرم افزار ؛ آماده رفع خطاهای احتمالی و افزودن ویژگی های جدید در کوتاه ترین زمان ممکن است.

امروزه استانداردها و اصول تولید نرم افزار بهینه در قالب تجارب DevOps بیان می شود. DevOps یک روش مهندسی نرم‌افزار است که هدف آن یکپارچه‌سازی کار تیمهای توسعه نرم‌افزار (Dev) و عملیات نرم‌افزار (Ops) از طریق تسهیل فرهنگ همکاری و مسئولیت مشترک است. تمرکز DevOps بر روی تولید بهینه، فرهنگ سازی ، ارتباط قوی با مشتری، استفاده از ابزارهای خودکارسازی و خلاقیت است.

 

خدمات قابل ارائه در بخش نرم افزار به شرح زیر است :

 • طراحی و تولید نرم افزارهای مبتنی بر وب ( Web Application)
 • طراحی و توسعه نرم افزارها تحت ویندوز ( Windows Application )
 • طراحی و توسعه نرم افزارهای موبایل ( Mobile Application )
 • جلسات مشاوره حضوری و تلفنی رایگان قبل از شروع طراحی و توسعه نرم افزار
 • طراحی نرم افزارهای یکپارچه اداری، حسابداری، بازرگانی، صنعتی، پیمانکاری بصورت کاملا اختصاصی
 • نرم افزار و پورتال دلخواه با هدف کاهش دغدغه سرپرست ها و مدیریت دانش سازمان ها
 • نیازسنجی دقیق کسب و کارها با بررسی مراحل دقیق طراحی و تحلیل سیستم ها
 • پیاده سازی و برنامه نویسی بر اساس شناخت و استفاده از تکنولوژی های روز
 • رابط گرافیکی کاربر پسند و جذاب
 • بررسی و تولید با امنیت و سرعت بالا
 • مناسب برای انواع سخت افزار
 • استقرار، نصب و راه اندازی و آموزش کاربری
 • اعمال تغییرات و پیشنهادات مشتری در حداقل زمان
 • خدمات پشتیبانی فنی رایگان
 • حضور کنار مشتری جهت مشاوره و خدمات نرم افزاری
 • تیم پشتیبانی تلفنی ، ارائه سرویس ها و خدمات آنلاین

 

گروه نرم افزاری پارس رسانه متضمن می شود با بررسی و تحلیل کلیه نیاز های سیستم قبل از شروع پیاده سازی و با استفاده از بهترین شیوه طراحی و برنامه نویسی، اصلاحات و تغییرات آتی را در کمترین زمان ممکن انجام دهد و پس از استقرار نرم افزار ، با ارائه خدمات پشتیبانی مناسب ؛ در کنار کاربران باشد.

 

نصب و راه اندازی نرم افزار:

پس از تکمیل مرحله برنامه نویسی و تضمین کیفیت تیم تست ، یک برنامه نصب (Setup) برای نرم افزار ساخته و تحویل مشتری داده می شود تا نرم افزار به راحتی و فقط با زدن چند دکمه روی سیستم های مشتری نصب شده و نیازی به نصب هیچ برنامه جانبی دیگری نباشد. قابل ذکر است که برای اولین راه اندازی، تیم نصب شرکت به محل اعزام و آموزش های لازم برای نصب و راهبری نرم افزار در اختیار کارفرما یا نماینده ی ایشان قرار داده می شود. در کنار آموزش حضوری، مستندات و فایل های راهنما نیز تسلیم کارفرما خواهد شد تا در صورت نیاز به آن مراجعه کند. در صورت نیاز به نصب و راه اندازی در استان های دیگر، پس از اعلام آمادگی بستر سخت افزاری و لایه های اطلاعاتی از طرف کارفرما، تیم نصب شرکت به استان مربوطه اعزام و مراحل نصب و راه اندازی و آموزش انجام خواهد شد.

پشتیبانی نرم افزار:

پس از تحویل نهایی نرم افزار، بخش پشتیبانی در تمام روز های هفته آماده اند تا پاسخگوی سؤالات و ابهامات شما در مورد نحوه استفاده از نرم افزار باشند. همچنین در صورت بروز خطا های احتمالی یا نیاز به افزودن امکانات جدید، طراحان و برنامه نویسان ما آماده بررسی و اعمال خواسته های شما در کمترین زمان ممکن هستند.

آموزش نرم افزار:

پس از نصب و راه اندازی نرم افزار، طی جلسه حضوری، نحوه استفاده از نرم افزار به کارشناسان آموزش داده می شود. علاوه بر آموزش حضوری، مستندات و فایل های راهنما نیز در اختیار ایشان قرار می گیرد تا در صورت وجود ابهام در روش استفاده از نرم افزار به آن مراجعه نمایند